Bezpieczne wakacje. Zakończenie kampanii „DRUGIE ŻYCIE”

W „Roku Bezpiecznej Szkoły”  Samorząd Uczniowski zorganizował dnia 25 czerwca 2013 spotkanie z panem Krzysztofem Bandosem. Podsumowana została również całoroczna kampania „DRUGIE ŻYCIE”
Uczniowie na sali gimnastycznej wysłuchali wykładu na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zostali zapoznani z najnowszymi przepisami Kodeksu Ruchu Drogowego i mogli sprawdzić swoją wiedzę. Pan Krzysztof Bandos, właściciel Ośrodka Doskonalenia Kierowców RONDO i jednocześnie instruktor nauki jazdy, przygotował dla młodzieży dwa stanowiska komputerowe z programem do testowania (egzamin wewnętrzny na prawo jazdy), z których licealiści bardzo chętnie korzystali. Świadomi zagrożeń wierzymy, że przed nami BEZPIECZNE WAKACJE!

W południe oficjalnie podsumowaliśmy kampanię „Drugie życie” i spędzaliśmy miło czas na wspólnym grillowaniu!