Współpraca z MDB Academy

6 uczniów I LO przeszła do dalszego etapu prestiżowego programu szkoleniowego MDB Academy ?

? Najzdolniejsi z uczniów mają szansę na wakacyjny, płatny staż w światowej sławy firmie technologicznej MDB, której klientami są giganci tacy jak Amazon, Samsung, Apple oraz najlepsze uczelnie świata jak Harvard i MIT czy nawet organizacje jak NASA i NATO.

? MDB zostało założone przez dwóch Łowiczan – Dawid AdachMichał Szymański. W 2019 roku obydwaj zostali umieszczeni na słynnej liście Forbesa „30 przed 30”.

? MDB Academy to nowatorska inicjatywa skierowana do szkół średnich, w ramach której uczniowie, którzy wykażą się największą determinacją, będą mieli okazję uczyć się programowania pod okiem specjalistów MDB, a także dostaną możliwość ubiegania się o płatny, wakacyjny staż w MDB.

? Najlepsi z wybranych dostaną na dalszym etapie osobistego opiekuna, który wraz z nimi zaprojektuje ich ścieżkę kariery w branży technologicznej i pomoże ją zrealizować we współpracy z MDB.

Jeśli jesteście ciekawi co nasi uczniowie sądzą o MDB Academy oraz chcielibyście dowiedzieć się więcej o całej inicjatywie i samemu wziąć w niej udział – sprawdźcie poniższą stronę ?