Najlepsi w wojewódzkim finale Konkursu i Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS.

6 listopada 2018 roku w sali konferencyjnej II LO w Łowiczu, odbyły się powiatowe eliminacje Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS. Naszą szkołę reprezentowały trzy dwuosobowe zespoły, które uzyskały w eliminacjach szkolnych najlepsze wyniki – Maciej Rybicki z kl. 2a, Michalina Jankowska z kl. 3c, Weronika Ulasiewicz z kl. 2c, Weronika Marszałek z kl.2c, Jagoda Aniszewska z kl.2a  i  Karolina Muras z kl.2a. 16 listopada WSSE w Łodzi, opublikowała listę 25 zespołów, które przeszły do finału wojewódzkiego.  30 listopada, w Łodzi o tytuł laureata walczyć będą:  Maciej Rybicki i Michalina Jankowska oraz Jagoda Aniszewska i Karolina Muras. Maciej Rybicki i Michalina Jankowska zakwalifikowali się również do finału, Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy HIV/AIDS i STD, Włączmy się do wspólnego działania – razem przeciw AIDS”, którego organizatorem jest PCK, a finał konkursu odbędzie się 29 listopada w Łodzi. Wszystkim uczestnikom gratulujemy dużej wiedzy, a finalistom życzymy sukcesów.

Urszula Tworek