XI Łódzki Przegląd Piosenki Francuskojęzycznej

Wielki sukces w finale przeglądu osiągnęła nasza uczennica Agata Bieniek, która zajęła I MIEJSCE!

W dniu 18 marca 2013r. odbyły się w Łódzkim Domu Kultury w Łodzi eliminacje XI Przeglądu Piosenki Francuskojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Agata Bieniek (IIIc) z piosenką „Je t’aime”, Katarzyna Kubica (Ib) wraz z towarzyszącymi jej gitarzystami – Jakubem Czapnikiem, Jakubem Krysickim i Krzysztofem Zającem z utworem „Désenchantée”, Misheelt Namsraijav (Ie) z piosenką „Si j’étais un homme”, Klaudia Szafarowicz (IIb) wraz z koleżankami Aleksandrą Szewczyk, Iloną Płuską, Klaudią Jankowską oraz Kingą Wójt z utworem „In Tango”, Patrycja Jankowska i Julia Golis (IIb) z piosenką „Le sens de la vie” wraz z koleżankami Karoliną Czapnik, Marceliną Kłosińską i Magdaleną Bąbą.

Do ścisłego finału zakwalifikowała się Agata Bieniek, która 22 marca 2013 podczas koncertu galowego kończącego obchody Dni Frakofonii w Łodzi zajęła I miejsce!  GRATULUJEMY!