Wycieczka programowa do Palmiarni w Poznaniu

W dniu 28 marca 2017 uczniowie klasy 2a uczestniczyli w arcyciekawej lekcji biologii.

Uczniowie klasy 2a, rozszerzający biologię i chemię wyjechali do największej palmiarni w Polsce aby wziąć udział w ciekawej lekcji botaniki pod kierunkiem pani  przewodnik. W Palmiarni Poznańskiej dowiedzieliśmy się wiele nowych informacji na temat fizjologii roślin z każdego kontynentu.

Kolejnym punktem naszego wyjazdu było zwiedzanie  Starego Miasta w Poznaniu. Następnie udaliśmy się do Galerii Stary Browar, gdzie mogliśmy podziwiać rzeźby Leona Tarasiewicza, Igora Mitoraja oraz innych słynnych artystów.

Z wycieczki wróciliśmy ze wspaniałymi wspomnieniami oraz bogaci w nowe wiadomości biologiczne i historyczne.