WYCIECZKA INTEGRACYJNA kl. 2B

30 września 2021 r. uczniowie klasy 2B pod opieką wychowawczyni p. A. Osiołkowskiej i księdza M. Moksa udali się na pieszą wycieczkę do Otolic.
Na miejscu gospodarze państwo Stawiccy udostępnili nam polanę, na której uczniowie rozpalili ognisko, przy którym wspólnie piekli kiełbaski i pyszny chlebek. Tam też każdy uczeń mógł postrzelać z pistoletu oraz łuku do tarczy.
Kolejnym punktem programu były podchody w pobliskim lesie, które zorganizowała 4 osobowa grupa uczniów pod hasłem CHELMON EXPRESS . Zadania podczas podchodów były z rożnych dziedzin, począwszy od matematyki , kończąc na sztuce; uczniowie byli podzieleni na 4 zespoły, w których dzielnie radzili sobie z zadaniami – zwycięska drużyna otrzymała nagrodę:).
Aby zrelaksować się po wyczerpującej zabawie w lesie przyszła pora na przejażdżkę na koniu, co wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Wszystko co dobre szybko się kończy, zatem dziarskim krokiem wróciliśmy do szkoły, bardziej zżyci i zintegrowani…. .

tekst i foto: Agnieszka Osiołkowska