Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi.  (Ale niewielu z nich to pamięta). (Antoine de Saint-Exupéry)

Dzień Dziecka  uczniowie klasy 2Dp razem z wychowawczynią Beatą Bończak postanowili spędzić nietypowo, poza szkolną ławą. W ramach  umilenia  powrotu do szkoły wybraliśmy się na małą wycieczkę, której główna atrakcja związana  była z obejrzenie w łowickim kinie Fenix  filmu ,,Świat, który nadejdzie” w reżyserii Mony Fastvold. Jego fabuła opowiadała historię dwóch kobiet żyjących na farmie w USA w XIX wieku.

Po seansie odwiedziliśmy plażę nad Bzurą, gdzie spotkała nas miła niespodzianka. Były to atrakcje zorganizowane przez lokalne radio. Mimo nieco starszego wieku, bawiliśmy się równie dobrze, co młodsi uczestnicy. Zjeżdżaliśmy z dmuchanej zjeżdżalni, skakaliśmy na trampolinach i chłodziliśmy się, mocząc nogi w Bzurze.

Zwieńczeniem tego dnia były lody i mrożony jogurt. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z wyjścia, jak  również z pogody, która dopisywała cały dzień.

Autorzy tekstu i zdjęć: Weronika Makar, Julia Rosłonek