Wakacje czas zacząć!

Tradycyjne podsumowanie dokonań w roku szkolnym 2023/2024 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu miało miejsce 21 czerwca 2024 r.
Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i uczniom, doceniła sukcesy oraz życzyła spokojnych i bezpiecznych wakacji.
Jak zawsze w takich sytuacjach, najważniejszą część uroczystości stanowiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród uczniom z najwyższą średnią w nauce.
Najlepszy wynik osiągnął uczeń klasy 2c- średnia ocen 5,57. Rada Rodziców wyróżniła go nagrodą za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce.
8 uczniów odebrało świadectwa z wyróżnieniem i nagrody za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce. 16 osób nagrodzonych zostało za bardzo dobre i 23 za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce.
Doceniono również systematyczność i obowiązkowość, nagradzając 7 uczniów za wzorową frekwencję.
Wręczono dyplomy i nagrody książkowe, które są uhonorowaniem różnych przedsięwzięć, w których brali udział nasi uczniowie.
Wakacje to czas zasłużonego wypoczynku. Drodzy uczniowie! Korzystajcie z tego czasu i wracajcie do szkoły z energią, która pozwoli Wam stawić czoła nowym wyzwaniom.