Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/2011 klas trzecich

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/2011 dla klas trzecich rozpoczęła się hymnem narodowym a następnie przekazaniem sztandaru szkoły – najlepsi absolwenci - Dominika Brzezińska, Kamila Ulatowska i Paweł Rybicki – złożyli ślubowanie i przekazali sztandar najlepszym spośród uczniów klas drugich, a byli to: Paulina Talarowska, Patrycja Trepa i Łukasz Łaziński.

W roku 2010/2011 naszą szkołę ukończyło 157 uczniów klas trzecich, świadectwa w pierwszej kolejności otrzymali, z rąk pani dyrektor Elżbiety Skonecznej absolwenci ze średnią  4,75 i więcej:

Następnie  wszyscy pozostali absolwenci. Zgodnie z tradycją szkoły uczniowie klas pierwszych pożegnali swoich starszych kolegów kwiatami:

Przedstawiciele Koła Wychowanków: pani dr Ewa Zbudniewek i pan burmistrz Krzysztof Jan Kaliński wręczyli NAGRODY FUNDOWANE PRZEZ KOŁO WYCHOWANKÓW:

medal „GLORIA DILIGENTIAE ET LABORI” dla prymusa szkoły

DOMINIKA BRZEZIŃSKA 5,38

nagroda im. Prof. Heleny Jastrzębskiej dla najlepszego polonisty:

MARIA KALIŃSKA

nagroda im. Prof. Jana Zbudniewka

– dla najlepszego CHEMIKA:

MACIEJ MAŁOLEPSZY

– dla najlepszego FIZYKA:

RAFAŁ KARWAT

– dla najlepszego MATEMATYKA:

MICHAŁ WRONA

nagroda im. Eugeniusza Wachowskiego dla najlepszego sportowca:

w kategorii dziewcząt: SYLWIA DUDZIŃSKA
w kategorii chłopców: DAMIAN BĄBA

Przewodniczący Rady Rodziców pan Jacek Kłos i pani dyrektor Elżbieta Skoneczna wręczyli

NAGRODY SPECJALNE FUNDOWANE PRZEZ RADĘ RODZICÓW:

nagroda dla najlepszego filozofa: FILIP KŁOS  i MICHAŁ BEJDA

nagroda dla najlepszego przyrodnika: MARCIN LISIECKI

nagroda  dla najlepszego filologa: DOMINIKA BRZEZIŃSKA

nagroda dla najlepszego geografa: DOMINIKA BRZEZIŃSKA

Następnie zostały wręczone nagrody za naukę:

oraz osiągnięcia sportowe:

Pani dyrektor i wychowawcy poszczególnych klas podziękowali rodzicom za aktywną współpracę ze szkołą:

Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez klasę 2a pod kierunkiem pani Moniki Kleczyńskiej.