Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 roku młodzież naszej szkoły uroczyście pożegnała stary rok szkolny i powitała WAKACJE!Po odśpiewaniu hymnu narodowego i przemówieniu Pani Dyrektor Doroty Dziekanowskiej  wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem – w tym roku szkolnym średnią ocen końcoworocznych 4,75 i więcej osiągnęło 32 uczniów klas pierwszych i drugich!

Najwyższą średnią w szkole = 5,36 uzyskała uczennica klasy 2b Michalina Wielemborek!

Nagrodzeni zostali także uczniowie, których średnia ocen wynosiła 4,50 i więcej.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców – karty prezentowe do Empiku, wręczyła pani Dyrektor i przedstawicielki Rady Rodziców pani Marzena Kozieł i pani Agnieszka Kołaczek.

W roku szkolnym 2017/2018 aż 15. uczniów otrzymało nagrody za wzorową frekwencję! Następnie zostały wręczone nagrody i dyplomy za osiągnięcia w różnorodnych konkursach,  które zakończyły się w drugim półroczu. Młodzież otrzymała również podziękowania z Centrum Wolontariatu Nadzieja oraz za współpracę w organizacji spotkania autorskiego z panem Zbigniewem Kostrzewą.

Po zakończeniu części oficjalnej klasa 1a przedstawiła krótką część artystyczną. Młodzież w żartobliwy sposób pokazała różne sposoby spędzania wolnego czasu.

Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje spędzicie w taki sposób, aby wrócić w pełni sił i entuzjazmu w przyszły roku szkolnym!!!!

BEZPIECZNYCH, RADOSNYCH WAKACJI!!!