Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

01 września 2016 roku, mszą świętą w kościele Świętego Ducha a następnie uroczystością na sali gimnastycznej w szkole zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny!

Mszę Świętą odprawił absolwent naszej szkoły – ksiądz Łukasz, który życzył młodzieży, zgodnie z przesłaniem papieża aby swą energią i radością przepełniali mury szkoły!

Uroczystość na sali gimnastycznej tradycyjnie rozpoczęliśmy odśpiewanie hymnu narodowego, po czym Pani Dyrektor powitała całą społeczność Chełmońskiego, przypomniała, że każdy uczy się dla siebie i podkreśliła rolę własnych pasji, pogłębiania zainteresowań i nieustannego samokształcenia dla osiągnięcia satysfakcji w życiu.

Zostały wręczone SREBRNE TARCZE tym uczniom, którzy w zeszłym roku szkolnym osiągnęli średnią ocen 5,00 i więcej – byli to:

• Natalia Siejka – 3b – 5,55;
  • Katarzyna Jagoda – 3b – 5,36;
  • Wiktoria Kowalczyk – 3a – 5,10;
  • Paula Zachacz – 3a – 5,10;
  • Siekiera Wioleta – 2a – 5,00;
  • Kapuścińska Magdalena – 2a – 5,00;
  • Paweł Pieniążek – 3d – 5,00:

Pani Dyrektor życząc wszystkim jak najlepszych wyników rozpoczęła NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017!