Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem Świętego Ducha w Łowiczu a następnie uroczystością na sali gimnastycznej młodzież, nauczyciele i inni pracownicy naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny.

Mszę odprawił, uczący w naszej szkole religii ks. Bogumił Bartlewski, poczet sztandarowy wystawiła klasa 3e pod opieką p. Eweliny Kapusty i p. Marka Rybickiego.

początek 1 początek 2

Uroczystość na sali gimnastycznej rozpoczęła się hymnem narodowym i przemówieniem Pani Dyrektor Elżbiety Skonecznej. Zgodnie z tradycją wręczone zostały srebrne tarcze tym uczniom, którzy osiągnęli w ubiegłym roku szkolnym średnią 5,0 i więcej:

Trębska Agata – 5,25, Golis Julia – 5,14,

Sierota Klaudia – 5,13, Radaszkiewicz Anna – 5,12,

Krysicki Jakub – 5,06, Rudnicka Joanna – 5,06,

Zawadzka Magdalena – 5,06, Cichal Dominik – 5,00,

Dutkiewicz Dariusz – 5,00, Ścibor Katarzyna -5,00.

początek 3 początek 4

Zarówno Pani Dyrektor, jak i nasz gość  – przedstawiciel Rady Rodziców Pani Małgorzata Grzegorczyk życzyły młodzieży sukcesów i umiejętności przekuwania porażek w sukces.

Spotkania organizacyjne z wychowawcami rozpoczęły już na dobre nowy rok szkolny!

początek 5