Uczniowie I LO na Konkursie im. Prof. W. Krysickiego „W Świecie Matematyki”

Tegoroczna XIII edycja Konkursu im. Prof. W. Krysickiego „W Świecie Matematyki” odbyła się w dniu 3 marca. Do udziału w konkursie zgłosiło się 75 uczniów z kilkunastu szkół średnich województwa łódzkiego. Konkurs odbył się na Wydziale Fizyki Technicznej Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 o profilu cyberbezpieczeństwo : Dominik Wilk, Adam Szczęsny, Igor Przybysz i Mateusz Poźniak, pod opieką nauczycielki matematyki Anny Kucharek. Żaden uczeń nie dostał się do finału jednak osiągnęli bardzo dobre wyniki w tym wymagającym konkursie. Jest to dobrym doświadczeniem na przyszłość, ponieważ jako uczniowie klasy trzeciej mogą spróbować swoich sił za rok. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych  sukcesów.