Szkolny Konkurs Recytatorski

Z inicjatywy uczniów klasy Id, pod opieką nauczycielki języka polskiego p. Agnieszki Jarka, zrodził się pomysł zorganizowania konkursu recytatorskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Recytacja wierszy patriotycznych”.

Celem konkursu jest popularyzacja poezji patriotycznej, kształtowanie wrażliwości na piękno i bogactwo języka literackiego, doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorów.

Konkurs odbędzie się 25 października 2017 roku na 1 i 2 godzinie lekcyjnej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu, w sali nr 83.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się do Pani Agnieszki Jarka. Termin zgłoszeń upływa 20 października 2017 roku.

Regulamin do pobrania: Szkolny Konkurs Recytatorski