SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W IX MIĘDZYPOWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM – ETAP POWIATOWY

W dniu  14  maja 2019 roku w naszej szkole odbył się etap Powiatowy IX Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego.

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny, którego już IX edycja odbywa się w tym roku jest organizowany przez powiat świdnicki oraz powiaty współpracujące: tatrzański, kartuski i łowicki. W tym roku szkolnym, w etapie powiatowym  rywalizowało 15  najlepszych uczniów ze szkół powiatowych:

• I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu
  • IV Liceum Ogólnokształcącego  w ZSP nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu
  • Technikum nr 4 w ZSP nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP w Łowiczu.

Komisja Konkursowa wyłoniła 4 reprezentantów – w finale Konkursu, który odbędzie się
w Świdnicy  w dniach 30-31 maja 2019 roku Powiat Łowicki reprezentować będą uczniowie, którzy  uzyskali w etapie powiatowym najlepsze wyniki:

I miejsce – Jakub Łompieś – I Liceum Ogólnokształcące

II miejsce równorzędne – Julia Fijałkowska – I Liceum Ogólnokształcące

– Filip Tokarski   – I Liceum Ogólnokształcące

III miejsce – Kostrzewska Kornelia – IV Liceum Ogólnokształcące

Do  konkursu  uczniów I Liceum Ogólnokształcącego przygotowywała pani Agnieszka Osiołkowska.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy sukcesu w finale Międzypowiatowym!!!