SUKCES NASZYCH UCZENNIC W KONKURSIE HISTORYCZNYM!

Pięć uczennic naszego LO przeszło do etapu regionalnego IX edycji konkursu „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!” organizowanego pod patronatem IPN/Oddział Łódź przez parlamentarzystów Ziemi Łódzkiej.
W środę 10 maja 2023 r. podczas etapu szkolnego, 16 uczennic i uczniów musiało poradzić sobie z testem dotyczącym historii polskiego podziemia niepodległościowego, ze szczególnym uwzględnieniem postaci Witolda Pileckiego i Stanisława Sojczyńskiego.
Oliwia Bończak z klasy 1e, Weronika Osówniak z klasy 2b, Ola Bednarz z klasy 1d, Joanna Rutkowska z klasy 2b i Blanka Cytryńska z klasy 1c uzyskały najwyższe wyniki i będą reprezentować naszą szkołę w finale regionalnym, który odbędzie się 29 maja 2023 r. w Poddębicach.
Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekunkami uczennic są p. Joanna Skoneczna-Sałuda i p. Wioletta Pokora.