Stypendia Prezesa Rady Ministrów oraz Zarządu Powiatu Łowickiego dla uczniów I LO.

Wczoraj, tj. 25 kwietnia, dwie uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chełmońskiego w Łowiczu otrzymały Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Są to Aleksandra Szewczyk, uczennica klasy 3bp, która miała średnią ocen 5,60 oraz Julia Sałuda, uczennica klasy 3ap, która w ubiegłym roku miała średnią ocen 5,43. Warto podkreślić, że Julia jest już podwójną stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

Ponadto 44 uczniów z rąk Pana Starosty Marcina Kosiorka oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Marka Jędrzejczaka otrzymało Stypendium Zarządu Powiatu za wyniki w nauce w roku 2021/2022.

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy sukcesów dydaktycznych.