Spotkanie Opłatkowe

19 grudnia 2014 r. w uczniowie klasy 1b zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe pt.: „Gdzie jest Betlejem?”

Minęło 2000 lat od narodzenia Jezusa, a my ciągle próbujemy go rozpoznać w drugim człowieku. Każdego roku powtarza się cud Betlejemskiej Nocy. W czasach pogoni za prezentami, blichtrem, światłami reklam, zapominamy o Tym, dzięki któremu mamy te Święta.

Spektakl był ciepło przyjęty przez zaproszonych gości, uczniów i nauczycieli.

Zaszczycili nas swą obecnością: Przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego pan Krzysztof Górski, Wicestarosta Łowicki pan Grzegorz Bogucki, Burmistrz Miasta pan Krzysztof Jan Kaliński, długoletni dyrektor naszej szkoły pan Henryk Zasępa, przewodniczący Rady Rodziców pan Piotr Kubica oraz nauczyciele emeryci, którzy poświęcili wychowaniu młodzieży długie lata swojej pracy.

Uroczystość zakończyła się ciepłymi życzeniami, dzieleniem się opłatkiem i śpiewaniem kolęd.

Nad całością czuwały siostra Małgorzata Perechowska, wychowawca klasy – Monika Kleczyńska i pani Dominika Kowalczyk, która zadbała o oprawę muzyczną całego przedsięwzięcia.

jase+éka 14