Ślubowanie klas pierwszych i Spotkanie Opłatkowe

W dniu 22 grudnia 2011 roku odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas pierwszych a następnie Spotkanie Opłatkowe z udziałem Jego Ekscelencji Biskupa Józefa Zawitkowskiego.

Przedstawiciele 146 uczniów klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, wszyscy otrzymali tarcze szkolne, które wręczyła pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna i wychowawcy poszczególnych klas:

W Spotkaniu Opłatkowym zgodnie z długoletnią tradycją uczestniczył Ksiądz Biskup Józef Zawitkowski, zaproszeni goście oraz cała społeczność „Chełmońskiego”. Wspaniałe przedstawienie przygotowała klasa 1b pod kierunkiem siostry Agaty Błaszczyk, udział wziął również nasz szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem pani Dominiki Pieścik. Następnie życzenia złożyli przedstawiciele Samorządu Szkolnego, Pani Dyrektor i zaproszeni goście. Mamy nadzieję, że chociaż w części atmosferę walki dobra ze złem przybliży przedstawiony fotoreportaż: