Prawybory do Parlamentu Europejskiego w naszej szkole.

W dn. 7-9 maja 2014 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu odbyły się PRAWYBORY do PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO.

Inicjatorami tego wydarzenia byli uczniowie klas drugich: Jakub Krysicki, Dominik Cichal, Krzysztof Zając, a udział w pracach Szkolnej Komisji Wyborczej wzięli także: Adam Czapla, Mateusz Tonderski i Dawid Pawlak, jako przedstawiciel Samorządu Szkolnego.

2 3
4 5

Opiekunem i osobą pomagającą w koordynacji całego przedsięwzięcia był nauczyciel WOS i filozofii Jacek Wiśniewski.

W środę, 7 maja, bezpośrednio po egzaminie maturalnym z języka angielskiego, głosowali uczniowie klas trzecich, a w czwartek i piątek, 8 i 9 maja, swoje głosy mogli oddać uczniowie klas pierwszych i drugich.

6 7
8 9

Ostateczne wyniki i frekwencja znajdują się poniżej.

Prawybory Chelmon_I+II-01 Prawybory Chelmon_III-01
Prawybory Chelmon_ogolny-01