Licealiada dziewcząt i chłopców w piłce nożnej na poziomie 1/2 finałów wojewódzkich

W Skierniewicach dniu 08.06.2021 r. odbyła się Licealiada dziewcząt i chłopców w piłce nożnej na poziomie 1/2 finałów wojewódzkich . Nasza szkoła zajęła 2 miejsce dziewczęta i 3 miejsce chłopcy. Po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią było widać, że brakuje naszym uczniom  takich imprez. Nie brakowało sportowej rywalizacji i emocji. Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dębski Szymon, Golisz Michał, Golisz Paweł, Kowalski Miłosz, Kutnowski Sebastian, Motyl Mateusz, Pawlaczyk Marcel, Pięta Bartłomiej, Politowicz Jonatan, Rębiejewski Jakub, Uczciwek Tomasz, Wojciechowski Bartosz, Wojciechowski Hubert. Uczennice: Białas Aleksandra, Bury Wiktoria, Gołębiewski Arleta, Kotlarski Maria, Krawczyk Małgorzata, Łopata Alicja, Miazek Julia, Stasiak Marta, Tomczyk Urszula.
Opiekunowie: Przemysław Popławski i Michał Adamczyk.