Konkurs dla uczniów szkół średnich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu

W dniu 19 kwietnia 2018 w murach naszej szkoły odbył się Konkurs skierowany do młodzieży szkół średnich Powiatu Łowickiego.

Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu oraz Starostwo Powiatowe w Łowiczu.

W konkursie wzięła udział młodzież z 6. szkół ponadgimnazjalnych  powiatu łowickiego: I LO, II LO, ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 4 z Łowicza oraz ZSCUR ze Zduńskiej Dąbrowy.

Zawody były w całości koordynowane przez funkcjonariuszy policji.

Każdą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna, składająca się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców.  Turniej składał się z dwóch części:  testu pisemnego wiedzy o społeczeństwie oraz testu sprawności fizycznej – zawodnicy musieli pokonać bardzo wyczerpujący tor przeszkód w formie sztafety.

Nasza drużyna w składzie: Sara Traczyk – 2b, Maja Gajda – 1b, Julian Potocki – 1b i Kacper Dudek – 1c zajęła bardzo dobre drugie miejsce!

Nagrody za pierwsze trzy miejsca – pamiątkowe  puchary i medale wręczyli Komendant  Powiatowy Policji w Łowiczu podinsp. Grzegorz Radzikowski oraz Starosta Powiatu Łowickiego – Krzysztof Figat,

Serdecznie gratulujemy!

Drużynę przygotowali do zawodów nauczyciele wychowania fizycznego.