Kolejny wielki sukces uczniów Liceum Chełmońskiego w Łowiczu w konkursie fizycznym

Uczniowie Szymon Jabłoński i Wojciech Stawicki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu zostali zakwalifikowani przez komisję konkursową XX Konkursu Fizycznego  Politechniki Łódzkiej „Fascynująca Fizyka” do  finału doświadczalnego. Uczniowie klasy politechnicznej 4b I LO w Łowiczu Szymon Jabłoński i Wojciech Stawicki znaleźli się w elitarnym gronie 11 finalistów tego konkursu.  W dniu20.03.2024r na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki  Łódzkiej zaprezentują swoją pracę badawczą z dziedziny fizyki. Laureaci konkursu uzyskają certyfikat uprawniający na mocy uchwały Senatu Politechniki Łódzkiej do ubiegania się o przyjęcie na pierwszy rok studiów I stopnia w Politechnice Łódzkiej z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego.

Życzymy naszym uczniom indeksu Politechniki Łódzkiej na dowolnym kierunku i spełnienia wszelkich marzeń, w tym super wyniku na maturze, nie tylko z fizyki.