INTEGRACJA UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ PRZY OGNISKU W LASKU MIEJSKIM

Dnia 18 września klasa 1A udała się na pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Celem wyprawy było ognisko, które miało charakter integracyjny. Cała wycieczka rozpoczęła się o godzinie 9.40. Jednak, aby dotrzeć na miejsce docelowe jakim był lasek miejski musieliśmy odbyć około trzy-kilometrową pieszą ,,wyprawę’’. Dotarliśmy do wyznaczonego punktu po godzinie – w trakcie, której zakupiliśmy potrzebny prowiant. Gdy dotarliśmy już do celu bezzwłocznie zabraliśmy  się do rozpalania wcześniej wspomnianego ogniska. Jednak nie było to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać na początku, w końcu  ognisko udało się rozpalić, czas ten nie poszedł na marne. Chłopcy z naszej klasy podczas rozpracowywania techniki rozpalania ognia znaleźli między sobą wspólny język i wiele wspólnych zainteresowań, zaś dziewczyny przygotowały kiełbaski do pieczenia Całe spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze przy dźwiękach muzyki. Jako klasa mieliśmy szansę zacieśnić więzi jak i lepiej się poznać zarówno z rówieśnikami jak i z panią  wychowawczynią. Droga powrotna z lasku minęła na rozmowach, wspólnych żartach i dalszym poznawaniu się  W naszej opinii cała wycieczka była cudowna i jesteśmy bardzo wdzięczni naszej pani wychowawczyni profesor Agnieszce Osiołkowskiej za zorganizowanie całego przedsięwzięcia, jak i Pani Dyrektor, która udzieliła zgody na wyjście.