Mobilność edukacyjna

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Poniżej znajduje się informacja o tym, kto został zakwalifikowany do wyjazdu do Grecji w ramach projektu  „Mobilność´ edukacyjna szansa na wzmacnianie kompetencji kluczowych uczniów LO I w Łowiczu”, realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Informacje organizacyjne:

1.       Spotkanie z rodzicami uczniów zakwalifikowanych odbędzie się 22 października 2019 r. o godzinie 16.00 – obecność rodzica jest obowiązkowa.

2.       Uczniowie w ramach przygotowań do wyjazdu muszą wziąć udział w zajęciach przygotowawczych. Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. Proszę dołożyć wszelkich starań, żeby uczeń na zajęcia dotarł. Za pomoc z góry dziękuję.

Wykaz zajęć przygotowawczych:

Język angielski – p. Edyta Karda

19.10 (sobota)– g. 9.00-14.00

22.10 (wtorek) – g. 14.15-17.15

29.10 (wtorek) – g. 14.15-18.15

31.10 (czwartek) g. 14.15-17.45

Zajęcia z pedagogiem szkolnym – p. Magdalena Kumosińska

26.10 (sobota) – g. 9.00-14.00

3. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wycofać swoją zgodę na wyjazd proszę o natychmiastową informację. To bardzo ważne! Wówczas do wyjazdu zostanie zaproszona osoba z listy rezerwowej, ale ona też musi chodzić na zajęcia przygotowujące do wyjazdu. Stąd prośba o jasną i szybką deklarację!

4. Cztery osoby z osób zakwalifikowanych nie mają dowodu/paszportu. Proszę najpóźniej jutro zgłosić się do Urzędu Miasta lub Urzędu Gminy w celu złożenia wniosku o wydanie dowodu. Proszę jednocześnie podkreślić, że dowód jest potrzebny w trybie pilnym.

Lista osób zakwalifikowanych

Szanowni Uczniowie i Rodzice,

Przypominam jutro o godzinie 8.00 uczniowie, chętni do wyjazdu do Grecji w ramach projektu , realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, będą pisali test składający się z 50 pytań.

Test będzie pisany w trzech salach 81,82 i 83.

Poniżej znajduje się informacja, kto w jakiej sali pisze test

W ramach przedsięwzięcia pt. „Mobilność´ edukacyjna szansą na wzmacnianie kompetencji kluczowych uczniów LO I w Łowiczu”, realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w dniach 10-23 listopada 2019 r. Odbędzie wyjazd mobilnościowy uczniów klas II do miejscowości Platamonas w Grecji.

Organizacją przyjmującą będzie Szkoła Publiczna GYMNASIO PLATAMON.

Celem projektu jest stworzenie profesjonalnych profili Facebooku promujących region łowicki oraz region Pierias w Grecji.

W projekcie może wziąć udział 20 uczniów z klas II, którzy zostaną wyłonieni w procedurze rekrutacyjnej.
Termin ostatecznego składania dokumentów upływa 14.10.2019 o godzinie 10.00.
Proszę o zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi.

Karta zgłoszenia uczestnika

Oświadczenie uczestnika projektu