Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

Mszą Świętą w Kościele Św. Ducha uczniowie i nauczyciele I LO zainaugurowali rok szkolny 2011/2012.
O godz. 10:00 na sali gimnastycznej Liceum rozpoczęła się część oficjalna uroczystości. Wszystkich uczniów po wakacyjnej przerwie powitała Dyrektor I LO – Pani Elżbieta Skoneczna.

Podczas uroczystości wręczono srebrne tarcze uczniom z najwyższą średnią w ubiegłym roku szkolnym:

• Golis Jarosław – 2c,
  • Pachowska Kinga – 2c,
  • Nowak Marta – 3b,
  • Talarowska Paulina – 3c.

Do zebranych zwróciła się także reprezentantka Samorządu Szkolengo – wiceprzewodnicząca Karolina Barańczyk

Głos zabrał także przedstawiciel Szkolnej Rady Rodziców – Pan Jacek Kłos oraz przewodniczący łowickiego koła Stowarzyszenia Młodych Demokratów Sebastian Sut:

Po zakończeniu uczniowie klas II i III udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami, uczniowie klasy I zostali na sali w celu omówienia spraw organizacyjnych.