III miejsce w województwie w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK !!!

Zaopatrywanie ran, tamowanie krwotoków, resuscytacja krążeniowo-oddechowa, ułożenie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej czy przeciwwstrząsowej – dla nas to pestka! Kolejny raz udowodniliśmy, że jesteśmy w gronie najlepszych w województwie łódzkim.W minioną sobotę nasza drużyna zdobyła brązowe medale w etapie okręgowym XXVI Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, które odbywały się w Łodzi. Początkowo nieco zestresowani a potem coraz bardziej pewni siebie, pokonywaliśmy kolejne pozoracje, udzielając pierwszej pomocy poszkodowanym. Usłyszeliśmy wiele pochwał pod swoim adresem ze strony sędziów, którzy oceniali nasze działania ratownicze. Wsparcie okazała nam również Pani Dyrektor, która obserwowała nasze zmagania na jednej stacji urazowej. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Łowicza z pucharem i medalami.
Skład drużyny to:
Aleksandra Olejniczak kl.2a