III edycja NOCNEGO GRANIA już za nami!

W dniach 27-28 października 2023r. w godzinach 19.00- 6.00 odbyła się III edycja ,,nocnego grania”. W całej imprezie uczestniczyło 40 osób. Każdy znalazł tam się w jednym głównym celu- żeby pograć w siatkówkę. Grał ten kto miał siłę i ochotę. Piłka przez cały czas była w grze! Nie tylko wciąż ,,latała”, ale nasi uczniowie bez przerwy ustawiali się w kolejce do kolejnych setów. Oprócz tego do dyspozycji był samodzielnie przygotowany przez uczestników bufet, gdzie można było zjeść, ale i poplotkować w przerwie między meczami. Oczywiście jak co roku pojawiły się sławne tosty. Siatkarki przygotowały również ściankę do robienia zdjęć.
Taka impreza to dobry czas na lepsze poznanie się i, w przypadku pierwszaków, zaklimatyzowanie się w nowej szkole.
Organizacją zajął się team maturzystek Białas&Kocus pod czujnym okiem trenera- Tomasza Piaseckiego.
Opieki nad uczestnikami podjęła się również Pani Maria Jagiełło za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!