I ŁÓDZKI KONKURS WIEDZY O PODATKACH

Dnia 14 marca 2013 roku czworo uczniów naszej szkoły w składzie:

• Anna Kaba (kl. IIb),
  • Karolina Czapnik (kl. IIb),
  • Weronika Haczykowska (kl. IIe)
  • Przemysław Błaszczyk (kl. IIb)
konkurs wiedzy o podatkach

wzięło udział w drugim etapie Konkursu Wiedzy o Podatkach. Pierwsza część etapu okręgowego polegała na rozwiązaniu testu, z którego nasi uczniowie uzyskali: Anna Kaba – 20pkt (maksymalny wynik), Przemysław Błaszczyk – 18 pkt, Weronika Haczykowska – 17pkt, Karolina Czapnik – 17pkt. Uzyskane punkty umożliwiły im przejście do części ustnej konkursu.

Najlepsza z naszej szkoły okazała się Weronika Haczykowska, która zajęła 5. miejsce i została laureatką konkursu. Przeszła ona do etapu centralnego, który odbędzie się w Katowicach w kwietniu. Jako laureatka otrzymała nagrodę – nowoczesne słuchawki. Pozostali uczestnicy konkursu zostali finalistami. Wszyscy byli zadowoleni z upominków oraz możliwości zapoznania się z Uniwersytetem Łódzkim.