Grzegorz Basiński został finalistą XXXII Olimpiady Filozoficznej!

Dotarła do nas wspaniała wiadomość! Grzegorz Basiński został finalistą XXXII Olimpiady Filozoficznej! Długo czekaliśmy na informację z Warszawy, gdzie Komitet Główny OF analizował dorobek uczniów biorących udział w etapie okręgowym OF. A była to dwójka naszych wspaniałych Filozofów: Grzegorz Basiński (3d) i Julia Rosłonek (1d). Obydwoje zostali rekomendowani przez Komisję Okręgową OF do zawodów centralnych.

Ostatecznie KG OF opublikował listę z nazwiskami uczniów, którzy uzyskali tytuł finalisty OF i znalazł się na niej nasz uczeń Grzegorz Basiński! Wielkie gratulacje dla obydwojga naszych uczniów! Dla Grzegorza, bo uzyskał najwyższy możliwy w tym roku tytuł finalisty

OF i Julii, która jako uczennica klasy pierwszej osiągnęła ogromny sukces uzyskując rekomendację do zawodów centralnych. A Grzegorz Basiński uzyskuje tym samym automatycznie 100% wynik na maturze rozszerzonej z filozofii! Wielkie brawa!

Nauczyciel prowadzący Jacek Wiśniewski