Eliminacje okręgowe 37 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego.

Isabell Adasiak uczennica klasy 1d wzięła udział w zawodach 2 stopnia – okręgowych Olimpiady Języka Niemieckiego!
W etapie szkolnym 37 Olimpiady Języka Niemieckiego, który odbył się 08 listopada 2013 roku uczestniczyło 5 uczniów naszej szkoły – do etapu okręgowego zakwalifikowała się z bardzo dobrym wynikiem uczennica klasy pierwszej Isabell Adasiak!
W dniu 08 lutego 2014 roku w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego odbył się kolejny, okręgowy etap olimpiady. Isabell wykazała się nie tylko znajomością materiału językowego, ale także wiadomościami z zakresu zagadnień współczesnych: literatury i nowszej historii niemieckiego obszaru językowego!
Udział w etapie okręgowym uczennicy klasy pierwszej to wielkie osiągnięcie, zabrakło Isabell punktów aby wejść do finału, mamy jednak nadzieję, że w roku przyszłym marzenie się spełni!

niem 1

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach olimpiady !
Opiekunem Isabell jest pani Monika Kleczyńska.