Dzień Otwarty

16 kwietnia I Liceum Ogólnokształcące otworzyło swoje drzwi przed tegorocznymi ósmoklasistami, by zaprezentować swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025.
Całe wydarzenie rozpoczęło przedstawienie, w którym wystąpili uczniowie naszej szkoły. Na żywo został ukazany Chełmon News, w którym pojawiły się: kontrolowane doświadczenie chemiczne, prawdziwe oblicze zajęć lekcyjnych, osiągnięcia sportowe szkoły oraz prognoza pogody.
Następnie uczniowie zostali zaproszeni na ciekawą podróż po szkole. Mogli wziąć udział m.in. w różnego rodzaju konkursach z nagrodami, byli świadkami doświadczeń chemicznych, w sali biologicznej mogli wziąć na ręce żywego patyczaka, a w sali geograficznej zajrzeć do geologicznego ogródka. Ponadto mieli okazje porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły, co pozwoliło im lepiej poczuć atmosferę panującą w Chełmonie.
Dziękujemy Ósmoklasistom za wspólnie spędzony czas i czekamy na Was we wrześniu!