Dzień Islandii

Dnia 16.06 w naszej szkole uczniowie, którzy w marcu w tym roku odwiedzili Islandię dzięki dofinansowaniu Unii Europejskiej, podsumowali cały wyjazd. Mogliśmy dzisiaj dowiedzieć się, co naprawdę działo sie podczas tego dwutygodniowego pobytu poza granicami naszego kraju. Uczniowie przygotowali wiele prezentacji, a także filmów pokazujących prawdziwe życie w Islandii. „Posmakowaliśmy”trochę Islandii, próbując tradycyjnych potraw przygotowanych przez uczestników projektu. Na zakończenie dzisiejszego spotkania zagraliśmy w kahoot’a  z wiedzy o zaprzyjaźnionym kraju. Amelia z klasy 1c zajęła I miejsce, a klasa 1b wygrała kropkę klasową na przyszły rok biorąc udział w konkursie na najliczniej ubrana w kolory flagi Islandii.