DZIEŃ INTEGRACJI KLAS PIERWSZYCH

29 września w naszej szkole odbył się dzień integracji klas pierwszych.
Uczniowie rozpoczęli dzień warsztatami z Panią psycholog – Magdaleną Kumosińską oraz Panią pedagog – Kamilą Morawską. Następnie odbył się turniej sportowy poprowadzony przez Pana Przemysława Popławskiego, w którym brali udział wszyscy uczniowie pierwszych klas. Zaproponowano pięć konkurencji: wyścigi rzędów, rzut kaloszem, wyciskanie sztangi, skoki na skakance oraz przeciąganie liny. Nagrodą było zdobycie całodniowej kropki dla klasy. Tego dnia uczniowie założyli ubrania we wcześniej ustalonych kolorach:
klasa 1a – malinowy
klasa 1b – niebieski
klasa 1c – czarny
klasa 1d – biały
W zwycięskim stylu uhonorowana została klasa 1b . Po wyczerpujących zmaganiach na uczniów czekał piknik, który odbył się na łowickich Błoniach.
Wśród pierwszoklasistów panowała niesamowita atmosfera. Był to dla wszystkich dzień pełen wrażeń i niezapomnianych emocji.