Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2015 roku, z inicjatywy uczniów odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej….

Przygotowania trwały cały tydzień i nie były łatwe, bo objęte całkowitą tajemnicą! Każda klasa przygotowała piosenkę dla swojego wychowawcy, z autorskim tekstem o nauczycielu.

Od wczoraj już wszyscy wiedzą, kto jest królową brandenburskich bram, kto poleca obiad fit, na widok kogo serce bije bum bum i co było na angielskim, co było na angielskim…. Muzyczne niespodzianki dla pozostałych nauczycieli i pracowników administracji przygotował szkolny chór.

Na scenie prezentowane były kolejne utwory, a na widowni pojawiały się salwy śmiechu i gromkie oklaski.
Nie zabrakło też życzeń, kwiatów i podziękowań…

Młodzieżą opiekowały się: p. Ewelina Kapusta, p. Monika Kleczyńska i p. Magdalena Kumosińska