Uczymy się dla życia

Pewnie nie raz słyszeliście powiedzenie „Uczymy się dla siebie” lub „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”. Jak każda mądra sentencja i te również zawierają w sobie cenną wskazówkę. Miło jest jednak, gdy inni zauważają nasz wkład pracy, wysiłek, sumienność, doceniają wartość edukacji. Dziś w Zespole Szkół Technicznych w Łowiczu wręczono nagrody i wyróżnienia dyrektorom szkół, nauczycielom oraz stypendia naukowe ufundowane przez Powiat Łowicki uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty otrzymał p. Marek Rybicki, Nagrody Starosty Łowickiego otrzymali p. Dyrektor Dorota Dziekanowska-Słoma oraz p. Maryla Białas. Długa jest natomiast lista uczniów, którzy otrzymali stypendia i są to:

1. Wiktoria Motyl
  2. Adam Brzost