3B PAINTBOLL – ŚWIETNA ZABAWA, INTEGRACJA GRUPY W SKIERNIEWICACH!!!

Dnia 29 maja 2023, uczniowie klasy 3b oraz kilku chłopców z klasy 2c i 2b wraz z opiekunkami: wychowawczynią p. Agnieszką Osiołkowską i p. Marylą Białas, udali się na wycieczkę do Skierniewic. Ich celem był stary, wojskowy poligon na którym organizowane są rozgrywki PAINTBOLLA.
Zabawa rozpoczęła się około godziny 10. Na początku organizatorzy pola PAINBOLLOWEGO poinstruowali naszych uczniów o zasadach bezpieczeństwa oraz przeszkolili ich w zakresie obsługi sprzętu, następnie uczniowie otrzymali odzież ochronną czyli mundur i maski.
Uczniowie zostali podzieleni na cztery drużyny, najpierw rozegrały bitwę dwie drużyny, następnie kolejne dwie drużyny. W drugim etapie uczniowie rozegrali jeszcze po jednym starciu wygrani z wygranymi oraz pozostałe dwie drużyny ze sobą. Podczas drugiego etapu każda z drużyn miała za zadanie zdobyć jak najszybciej flagę, gra wymagała dobrej strategii, współpracy oraz dobrej kondycji fizycznej. Uczniowie bardzo zaangażowali się w zabawę, sprawiło im to wiele radości i dostarczyło dużo pozytywnych emocji.
Zwieńczeniem wspólnej zabawy było ognisko czyli wspólne pieczenie pysznych kiełbasek. Zabawa była wspaniała, wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest to genialny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu i integracji grupy klasowej.