Powiatowa Liceliada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

05.01.2024r. na hali OSiR 1 w Łowiczu odbyła się Powiatowa Liceliada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji dziewcząt walczyły 4 zespoły, a w klasyfikacji chłopców 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły 1 miejsce, pokonując zawodniczki z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych CKZ nr 2 w Łowiczu. Tym samym dostając się na ½ finału wojewódzkiego w Rawie Mazowieckiej. Natomiast chłopcy uplasowali się na 3 miejscu zwyciężając z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych nr 3 oraz z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych nr 4.
Skład dziewcząt: Aleksandra Białas, Gabriela Borowiecka, oraz Gabriela Myczka Skład chłopców: Oliwier Lesiak oraz Mateusz Błaszczyk

Gratulujemy sukcesów, a dziewczynom życzymy powodzenia w kolejnych etapach zawodów.