Mamy finalistę w XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym„W Świecie Matematyki” im. Prof. Włodzimierza Krysickiego !!!

Mamy finalistę w XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
„W Świecie Matematyki” im. Prof. Włodzimierza Krysickiego !!!

27 lutego 2020 r. czterech uczniów naszej szkoły:

Julia Fijałkowska, klasa 3a

Jakub Łompieś, klasa 3a

Filip Tokarski, klasa 3b

Maciej Kowalski, klasa 3b

uczestniczyło w  XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym  „W Świecie Matematyki” im. Prof. Włodzimierza Krysickiego. Jest to wydarzenie przyciągające talenty matematyczne, organizowane przez Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej wraz ze studentami z Koła Nauk Aktuarialnych. Konkurs odbył się w budynku Politechniki przy ul. Wólczańskiej 215 w Łodzi.

Z przyjemnością informujemy, że Jakub Łompieś uczeń klasy 3a jest jednym z 20 finalistów, zaś pozostali uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki w tym wymagającym konkursie, czego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunem uczestników jest p. Agnieszka Osiołkowska.