Zawody Wojewódzkie XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

18 kwietnia 2015 roku w Łodzi bardzo dobrze w finale wojewódzkim Olimpiady zaprezentowali się nasi uczniowie.Do etapu wojewódzkiego XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej zakwalifikowali się z naszej szkoły: Anna Markowska (IIB), oraz Mateusz Tonderski (IIIC). Ogółem w zawodach wzięło udział 55 uczniów z województwa łódzkiego. Uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 50 pytań. Zadania dotyczyły zagadnień z zakresu ochrony środowiska, a ich poziom trudności był bardzo wysoki. Do części ustnej przeszło 12 osób, z których następnie wyłoniona została szóstka z najwyższą liczbą punktów. Uczniom naszej szkoły nie udało się zakwalifikować do zawodów centralnych, jednakże wyniki, które uzyskali były bardzo dobre!
Opiekunem uczniów jest Pani Urszula Tworek.