Zaproszenie do udziału w pilotażowym Programie „YouthMaSter – Akademia Młodych Osobowości”

Europejskie Forum Młodzieży (EFM) w Bystrzycy Kłodzkiej z przyjemnością zaprasza szkołę do udziału w pilotażowym Programie „YouthMaSter – Akademia Młodych Osobowości” skierowanym do młodzieży w wieku od 16 do 19  roku życia wraz z opiekunami.

„YouthMaSter – Akademia Młodych Osobowości” to pilotażowy Program Europejskiego Forum Młodzieży, przygotowany we współpracy z Career Change Wales – Training Academy z Cardiff Wielkiej Brytanii, w celu wspierania rozwoju osobistego młodych ludzi, rozwijania twórczego myślenia i różnych aspektów komunikacji oraz umiejętności służących lepszej współpracy w grupie, a także zrozumienia istoty międzykulturowości.

Program szkolenia obejmuje 5 bloków tematycznych:

• Rozwój osobisty i budowanie własnej marki;
  • Komunikacja i praca w grupie;
  • Twórcze myślenie;
  • Międzykulturowość;
  • Zderzenie kultur.

Obóz szkoleniowy odbędzie się w hotelu Villa Alexandra, mającego siedzibę w malowniczej miejscowości, Polanicy Zdroju  na terenie Kotliny Kłodzkiej.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim (ok. 50%) i w języku polskim przez szkoleniowców i wolontariuszy EFM z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Rumunii, Łotwy, Indii, Ugandy, Wietnamu, Kolumbii, Peru, Turcji. Poziom języka angielskiego zostanie dostosowany do grupy szkoleniowej.

O zakwalifikowaniu do uczestnictwa w danym terminie szkolenia decydować będzie kolejność zgłoszeń grup.

Szczegóły Programu znajdą Państwo w załącznikach.

informacje o projekcie
program
zaproszenie

W przypadku pytań dotyczących uczestnictwa w obozie szkoleniowym YouthMaster – Akademia Młodych Osobowości, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: tel. 74 8 110 223, Tel./fax: 74 8 111 399 lub 724 930 033 oraz e-mail: efm@efm.org.pl (Marzena Pitus) lub biuro@efm.org.pl (Magdalena Szabunio).