Zabawa choinkowa dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu.

23 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu. Samorząd Uczniowski I LO we współpracy z Łowickim Oddziałem PCK przygotowali dla uczniów karnawałowe zabawy i upominki.

Młodzież przygotowała liczne animacje i zachęcała gości do tańca. W rolę wodzireja wcielił się Szymon Szaleniec, Zuzanna Bogus wystąpiła jako Święty Mikołaj, Dominika Stanisławska zaprezentowała pokaz yoyo i poprowadziła krótkie warsztaty, natomiast Jakub Kowalski chętnym dzieciom malował twarze. Animatorami, którzy towarzyszyli w zabawach dzieciom byli: Aleksander Jaros, Karolina Pawlata, Aleksandra Leszczyńska, Patrycja Łopata i Weronika Wiercioch. Za muzykę odpowiedzialni byli Wiktor Kunikowski i Jakub Kubiak.

Zarówno dzieci, jak i opiekunowie byli zachwyceni i wzruszeni. Szkołę opuszczali
w dobrym nastroju i z nadzieją, że za rok znów się spotkamy.