XXIV Konkurs Wiedzy Geograficznej o Polsce „Znaszli swój kraj”

Młodzież naszej szkoły 22 marca 2014 roku uczestniczyła w konkursie z sukcesem!
XXIV Konkurs Wiedzy Geograficznej ,,Znaszli swój kraj” odbył się w Publicznym LO im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi. Konkurs sprawdzał wiedzę z zakresu geografii Polski (fizycznej, społecznej i ekonomicznej). Był w formie pisemnej i zawierał zadania zamknięte i otwarte.
W konkursie brało udział 103 uczestników, wśród których było 10 naszych uczniów:
Płóciennik Aleksandra (3a), Bąba Magdalena (3b), Błaszczyk Przemysław (3b), Kaba Anna (3b), Gładki Mateusz(3d), Wielec Adrian (3d), Ploch Maria (1a), Pryk Katarzyna (1a), Rudnicka Joanna (2d), Zabost Marta (2d).
Troje z nich zostało laureatami konkursu!
Są to: Marta Zabost, Joanna Rudnicka i Przemysław Błaszczyk.

geo 1
Gratulujemy! Opiekunem młodzieży jest pani Agnieszka Piorun.
Geografia to piękna dziedzina wiedzy, poniżej znajduje się link do strony Olimpiady Geograficznej z wypowiedzią naszych dziewcząt: