XII Targi Edukacyjne w Skierniewicach.

W dniu 12 marca 2014 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w targach edukacyjnych pod hasłem Szkoła dla Gimnazjalisty.

Targi Edukacyjne w Skierniewicach odbyły się już po raz dwunasty – jak co roku nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. Na stoisku ILO można było zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015, poznać historię szkoły, porozmawiać z uczniami a także skosztować CHEŁMOSOWY –promocyjnego ciastka upieczonego oczywiście przez nasze uczennice!

targi 1 targi 2

Największe zainteresowanie wzbudzali jednak sami reprezentanci szkoły: Julia Zwolińska, Kinga Sęk , Grzegorz Maliszewski i Julia Lachowicz. Troje z nich wystąpiło w tradycyjnych strojach ludowych, czym skutecznie zachęcali do odwiedzania stoiska naszego liceum!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!!!

targi 3 targi 4
targi 5