Wyniki konkursu „MOJA MATRIOSZKA”

Do dnia 20 kwietnia 2012 r. uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łowicza i okolic dostarczali do naszej szkoły prace plastyczne prezentujące rosyjską zabawkę, złożoną z drewnianych, wydrążonych w środku lalek, włożonych jedna w drugą. Prace były wykonane w dowolnej formie i dowolną techniką, na bardzo wysokim poziomie. Jury oceniało matrioszki malowane na drewnie, wykonane z masy solnej, gliny, haftowane, wyklejane i inne. Główne kryteria oceny to: wkład pracy uczniów oraz wrażenia estetyczne.

Do konkursu zgłosiły się: I LO w Łowiczu, Zespół Szkół Publicznych w Kocierzewie Płd., Gimnazjum w Łyszkowicach, Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu.

Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody:

Kategoria – GIMNAZJUM:

I MIEJSCE – Wioletta Kosmala (Zespół Szkół Publicznych w Kocierzewie Płd.), opiekun – pani Ewa Zagórowicz

II miejsce – Agata Gajek (Gimnazjum w Łyszkowicach), opiekun – pani Małgorzata Błońska

III miejsce – Agnieszka Popowska (Zespół Szkół Publicznych w Kocierzewie Płd.), opiekun – pani Ewa Zagórowicz

Kategoria – SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA:

I MIEJSCE – Weronika Haczykowska (I LO klasa 1e)

II miejsce – Dariusz Dutkiewicz (I LO klasa 1e)

III miejsce – Paulina Wasilewska (Pijarskie Liceum Królowej Pokoju w Łowiczu), opiekun – pani Krystyna Uczciwek

Ponadto Jury przyznało dwa wyróżnienia dla Julii Żaczek (I LO klasa 2A) i Aleksandry Wysockiej (I LO klasa 1d).

Nagrody oraz dyplomy prześlemy pocztą.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, laureatom – gratulujemy sukcesu! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku!