Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Wybory odbędą się w piątek 3 października 2014r.

Poniżej przedstawiamy sylwetki kandydatów:

Oliwia Majewska klasa 2a.

Oliwia Majewska

Zainteresowania: sport, muzyka, książki.

Co chcę zrobić w szkole: chciałabym skupić się na akcjach charytatywnych, które w naszej szkole są prowadzone, aczkolwiek zbyt mało nagłośnione. Zależy mi na kontynuacji pracy poprzedniego samorządu, czyli organizacji koncertów charytatywnych, a także chciałabym pomóc przy organizacji drugiej edycji Powiatowego Maratonu Fitness w naszej szkole. Jestem również otwarta na propozycje wszystkich, by dobrze reprezentować całą społeczność uczniowską.

Katarzyna Pryk klasa 2b.

Katarzyna Pryk

Zainteresowania: muzyka, książki, kino.

Co chcę zrobić w szkole: chciałabym, aby nasza szkoła i nasi  uczniowie byli rozpoznawalni w społeczności lokalnej. W miarę możliwości chciałabym organizować różne akcje i imprezy, nie tylko wewnątrzszkolne, ale także na szerszą skalę. Chciałabym też, aby uczniowie naszej szkoły wyszli z inicjatywami, na które jestem otwarta i mam nadzieję na owocną współpracę z nimi.

Bartłomiej Grzegory klasa 2b.

Bartłomiej Grzegory

Zainteresowania: muzyka, piłka nożna, piłka ręczna, sport.

Co chcę zrobić w szkole: kandyduję na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, ponieważ chcę dokonać w szkole zmian. Chciałbym zaangażować się w działalność szkolną. Jednym z moich pomysłów jest uruchomienie w szkole radiowęzła i organizacja szkolnej ligi koszykówki.