Współpraca z Teatrem Wielkim Łodzi

W najbliższą niedzielę, 18 maja, młodzież z Chełmońskiego weźmie udział w spektaklu operowym TRAVIATA G. Verdiego.
To już piąty wyjazd w tym roku kalendarzowym do Teatru Wielkiego w Łodzi, z którym szkoła współpracuje w ramach programu „Bliżej Teatru Wielkiego”, i dzięki któremu uczniom naszej szkoły udało się już uczestniczyć w spektaklach: „Madama Butterfly” G. Pucciniego, „Anna Bolena” G. Donizettiego, „Tosca” G. Pucciniego i „Cyrulik Sewilski” G. Rossiniego. W planach pozostaje jeszcze wyjazd na „Carmen” G. Bizeta (4 czerwca) i balet „Oniegin” P. Czajkowskiego (15 czerwca), na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły!
Koordynatorem współpracy z Teatrem Wielkim w Łodzi i organizatorem wyjazdów jest Jacek Wiśniewski.

1067_ba18a1372aa 971_plakatmbm
20_936_traviata_24 20_933_traviata_16

Zdjęcia które ilustrują współpracę naszej szkoły z Teatrem Wielkim w Łodzi pochodzą ze strony Teatru Wielkiego w Łodzi.