III Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego.

Już po raz trzeci odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego zorganizowany przez Nauczycielskie Kolegia Języków Obcych w Łowiczu i Sieradzu.
W etapie szkolnym tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły.
Do kolejnego etapu z Języka Niemieckiego zakwalifikowały się uczennice, które w teście uzyskały najwyższą liczbę punktów: Joanna Rudnicka 2d, Zuzanna Wiechno 1b, Sylwia Kosiorek 3b, Agnieszka Kutkowska 2e i Isabell Adasiak 1d.
W dniu 13.02.2014 r. w Łowickim Kolegium odbył się w formie pisemnego testu kolejny etap Konkursu. Isabell Adasiak uzyskała najwyższą liczbę punktów, co pozwoliło jej na udział w ustnym i ostatnim już etapie, który odbędzie się 25.02.2014 roku w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Łowiczu. Trzymamy kciuki!!!
Na zdjęciu zwyciężczynie pierwszego etapu z części Języka Niemieckiego:

niemiecki 1

Dziewczętami opiekują się: pani Alicja Kalińska i pani Monika Kleczyńska.