Wizyta klasy Ic w przedszkolu „Słoneczko”

24.11.2017 – Dziś po raz ostatni w tym roku szkolnym byliśmy z wizytą u naszych Małych Przyjaciół z Przedszkola Nr 4 „Słoneczko”. Jak zawsze dzieci z zainteresowaniem słuchały bajek czytanych przez uczniów.

Tym razem bajki czytały: Weronika Ulasiewicz (‘Żabki’), Dominika Antczak (‘Biedronki), Natalia Kochanek (‘Niedźwiadki’), Daria Koza (‘Zajączki’), Aleksandra Kozieł (‘Motylki’) oraz Julia Kostrzewa (‘Pszczółki’).

Chociaż Projekt Czytelniczy dobiegł końca, mamy nadzieję, że już na wiosnę uda nam się ponownie zaczarować „Słoneczko” naszymi opowieściami.

W tym miejscu chciałbym podziękować dyrektor Przedszkola Nr 4 pani Małgorzacie Rudnickiej, wszystkim opiekunkom grup przedszkolnych oraz dyrektor I LO pani Dorocie Dziekanowskiej za umożliwienie realizacji projektu.

Dziękujemy!

Uczniowie 1C