WE ARE THE CHAMPIONS…

12 grudnia br. w sali barokowej w Łowiczu odbyła się II Gala Sportowca Roku Ziemi Łowickiej oraz Trenera Roku Ziemi Łowickiej 2012. Decyzją Kapituły tytuł Sportowca Roku otrzymał panczenista Zbigniew Bródka, zaś trenerem Roku wybrano Michała Adamczyka, szkoleniowca damskiej drużyny Pelikana Łowicz. Podczas uroczystości przybliżone zostały sylwetki laureatów oraz ich dokonania w roku 2012, bo za nie głównie zostali wyróżnieni.

Na zaproszenie prezesa Łowickiej Akademii Sportu p. Kamila Sobola Szkolny Zespół Artystyczny naszej szkoły uświetnił uroczystość brawurowym wykonaniem trzech utworów – We will rock you, Someone like you oraz We are the champions. Za dostarczone wrażenia artystyczne i poświęcony czas – serdecznie „chórowi” dziękujemy!

2013-12-12 15.39.43